Celem projektu pn. In line hokej była integracja dzieci i młodzieży, ukazanie im alternatywnych możliwości spędzania czasu wolnego na przykładzie jazdy na rolkach. Realizując projekt chcieliśmy, aby dzieci i młodzież z Powiatu Gostyńskiego poznały podstawy jazdy na rolkach, zwiększyły umiejętność współpracy w grupie, pokonywały własne słabości. Każdy uczestnik opanował umiejętność hamowania oraz płynnego poruszania się na rolkach. W czasie zajęć dzieci doskonaliły elementy jazdy w przód, jazdy w tył, skręcania oraz hamowania, które pomagają w wyrobieniu poprawnych nawyków niezbędnych w czasie jazdy na rolkach. Zajęcia odbywały się we wrześniu i październiku. Projekt dofinansował Powiat Gostyński.

Zdjęcia z pierwszych zajęć nauki jazdy na rolkach.
Zapraszamy w poniedziałek i piątek o godzinie 17:30 na gostyńskim kartodromie.
Prosimy o zabranie ze sobą rolek, kask i ochraniacze.
Czekamy na Was !!!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia nauki jazdy na rolkach.
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałek i piątek o godzinie 17:30 na gostyńskim kartodromie.
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Powiat Gostyński.
Dziękujemy za zaangażowanie Tygrysy Gostyń.